Firma Kerra istnieje co prawda od 23 lat, jednak produkty marki szybo zostały docenione przez wielu klientów – zarówno prywatnych, jak i tych firmowych. Od 2005 roku, firma produkuje ciekawe i oryginalne kabiny prysznicowe i natryskowe, które można wpasować w każde wnętrze. Dzięki doświadczeni, wiedzy oraz umiejętnościom specjalistów i pracowników firmy, możliwe stało się wyprodukowanie stylowych i funkcjonalnych kabin prysznicowych. Produkty firmy są jednocześnie użytkowe i atrakcyjne wizualnie.
Oferta firmy jest niezwykle szeroka. Wśród niej, można wybierać kabiny szersze, węższe, z brodzikiem lub bez, różnokolorowe. Kabiny prysznicowe mogą być klasyczne lub nowoczesne.
Z roku na rok, powstają coraz to nowsze, lepsze i bardziej dopracowane produkty. Kabiny prysznicowe, jakie oferuje marka, są dzisiaj szczególnie użytkowe i atrakcyjne. Wiele z nich posiada dodatkowe półki, na których możemy położyć szampony. Jednak istnieją linie kabin bardzo nowoczesnych, które nadają się do szczególnie stylowych łazienek. Wiele jest osób, które wybierają markę Kerra przede wszystkim ze względu na oryginalność kabin.

Tworzenie nowych kabin prysznicowych opiera się między innymi na potrzebach współczesnych klientów. Oprócz tego, kabiny są produkowane z myślą o najnowszych trendach. Tworzywa oraz materiały, jakie są stosowane do produkcji kabin, gwarantują nam długą i wygodną eksploatację kabiny.

Dodatkowo, wszelkie elementy, które zamawiamy razem z kabiną, są wybierane z najwyższej półki. Przekłada się to na cenę, jednak warto zainwestować w produkty marki, która uchodzi za jedną z najlepszych.

Kerra – kolekcje

Biorąc pod uwagę bogactwo oferty, warto wymienić najpopularniejsze i najbardziej atrakcyjne kolekcje marki Kerra, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Pierwszą z cenionych kolekcji, jest Classic Grey. Kabina ta posiada profil aluminiowo – satynowy. Drzwi przesuwne zapewniają wygodne wchodzenie i wychodzenie z kabiny. Z kolei akrylowy, biały brodzik będzie wytrzymały zarówno na uszkodzenia, jak i na powstawanie zacieków i osadów wapiennych. Sam wygląd kabiny pozwoli dodać stylu do naszej łazienki.

Warto również dodać, że seria Classic Black również cieszy się zainteresowaniem. Czarny kolor kabin jest stosunkowo rzadki, więc kabina ta jest szczególnie oryginalna. Jest to linia bardzo podobna do serii Classic Grey. Drzwi przesuwne, akrylowy biały brodzik oraz profile z satyny i aluminium, to części, które podkreślają podobieństwo między kolekcjami.
Równie ciekawą propozycją jest Alfa. Jest to jedna, szklana ścianka, która osłania resztę łazienki od prysznica.

Rozmiar ścianki jest dość duży – wynosi on około 120×70 cm. Aluminiowy, chromowany profil gwarantuje wytrzymałość. Ściankę z hartowanego szkła można zamontować z każdej strony. Ten typ kabiny jest szczególnie nowoczesny i atrakcyjny wizualnie.

Warto również wymienić Azalię asymetryczną. Jest to kabina z brodzikiem, której kształt przypomina nierówny owal.  Duże wymiary, wygoda dzięki drzwiom przesuwnym oraz głęboki brodzik, to nie jedyne zalety tej kabiny.  Szkło zastosowane do kabin Azalii, jest hartowane i grube na 5 mm. Barwa szkłą może być różna.

Wśród kabin prysznicowych, można wymieniać rodzaje takie jak Dalia, Omega, Tunis, Malwa czy Neptun. Ciekawe propozycje różnorodnych kabin prysznicowych pozwolą nam na dopasowanie jednej z nich do naszej łazienki. Szklane ścianki, brodziki, w większości chromowane profile oraz uszczelki, zapewniają niezawodność kabin. Do produkcji kabin, najczęściej stosowane jest szkło hartowane o różnej grubości. Szkło hartowane zapewni nam wytrzymałość i długą żywotność kabiny prysznicowej.

Kabina Kerra

Kabina natryskowo-masażowa TULUZA