Wiemy dziś, że meble biurowe to już nie tylko wybrane jakkolwiek stoły, krzesła czy też inne elementy wyposażenia. Pełnią one obecnie formę reklamy, wizytówki, oddają charakter firmy i sprawiają, że zarówno pracownicy, jak i klienci czy też petenci odwiedzają placówkę o wiele chętniej.

Poszukując dobrego salonu meblowego w Trójmieście, warto wiedzieć o tym, czym należy kierować się przy doborze, oraz gdzie najlepiej rozpocząć swoje poszukiwania. Jak znaleźć dobry salon meblowy? 

Jak najczęściej szukamy dobrego salonu meblowego?

 

Poszukiwania internetowe

  • Oglądanie zdjęć salonów. Niekoniecznie trzeba wybierać się do salonu, by móc zorientować się w tym, czy jego asortyment będzie nam odpowiadał. Wystarczy zajrzeć na stronę, pooglądać zdjęcia aranżacji wykonanych z posiadanych wyrobów, by zyskać pewne wyobrażenie o tym, czy meble rzeczywiście będą nam pasowały. Jest to sposób na ogromną oszczędność czasu. To oczywiście nie wszystko.
  • Czytanie opinii o salonie. Jak pracownicy odnoszą się do klientów? Czy salon rzeczywiście dotrzymuje warunków gwarancji? Jak jest z reklamacjami? Te i wiele innych informacji znajdziemy nie tylko na głównej stronie salonu meblowego, lecz też w opiniach wystawianych np. na stronie Google. Z nich dowiemy się, czy meble nie ulegają zbyt często uszkodzeniom w transporcie, jakie jest podejście do klienta i czy meble rzeczywiście będą spełniały oczekiwania. Nie każdy zapoznaje się z wystawionymi opiniami, lecz przynajmniej czasem warto to zrobić i nie korzystać z usług salonu, który jest podejrzanie często krytykowany. 
  • Porównywanie cen. Istnieją już strony, które pomagają nam zaoszczędzić czas i za nas dokonują porównania cen poszczególnych produktów. To dzięki nim najszybciej dowiadujemy się, gdzie dany produkt można zamówić najtaniej. 

Firmy z polecenia

Nie zastanawiamy się nad tym, lecz nawet gdy bezinteresownie polecamy znajomym zaufaną firmę, również stosujemy tutaj reklamę – właśnie znaleźliśmy “swojej” firmie klienta. Do takich firm mamy o wiele większe zaufanie, niż do tych, które musimy sprawdzić sami. Skoro przyjaciel się nie zawiódł, to i nam się pewnie spodoba. W ten sposób najczęściej dowiadujemy się, z usług których placówek absolutnie nie korzystać. 

Na co warto zwracać uwagę przy wyborze salonu meblowego?

Obsługa klienta

W profesjonalnym salonie meblowym możesz liczyć na obsługę, która zawsze służy Ci pomocą i odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewając Twoje wątpliwości. W dobrym salonie możesz liczyć na rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki czemu meble będą Ci służyć lepiej, niż gdyby trzeba było dokonywać wyboru samodzielnie. Na fachową obsługę możesz liczyć m.in. w salonie meblowym Kostrubiec

Usługi dodatkowe

wyposażenie biura trójmiastoZależy Ci na dobraniu mebli na wymiar? Potrzebujesz pomocy nie tylko we wniesieniu, lecz też w odpowiednim rozstawieniu ich we wnętrzu? Chcesz mieć dostęp do serwisu naprawczego po wykonaniu zamówienia? Myślisz o projekcie wnętrza, które najlepiej pasowałoby do Twojej placówki?

Jeśli oprócz samego wybrania mebli interesują Cię również opcje dodatkowe, koniecznie zapytaj, z czego jeszcze możesz skorzystać. Czasem możesz natrafić na atrakcyjne pakiety, w ramach których np. przy zamówieniu mebli na określoną kwotę, projekt aranżacji wnętrza otrzymujesz gratis. 

Atrakcyjne zniżki

Kupowanie mebli na firmę często wiąże się z możliwością nabycia ich w niższej cenie, lecz warto dowiedzieć się, czy i salon nie oferuje atrakcyjnych zniżek również od siebie. Najczęściej są one udzielane stałym klientom składającym duże zamówienia. 

Sprzedaż ratalna

Również jest ona ważnym aspektem dokonywania zakupów w salonie meblowym. Niektóre salony oferują wygodne systemy płatności ratalnej. Ważna jest możliwość doboru optymalnego czasu kredytowania. 

Gdzie wybrać meble biurowe? Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, zwłaszcza że dla każdego najbardziej istotne są inne czynniki. Warto jednak skorzystać z oferty salonu meblowego Kostrubiec, w którym możesz liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, atrakcyjną ofertę oraz dyspozycyjność pracowników również po zakończeniu zlecenia. Towarzyszymy Ci przez cały proces doboru mebli, od projektu, przez produkcję i transport, aż po montaż na miejscu.